سفیری نو


سفیری نو یک سفیر فعالیت های اجتماعی است تا کسانی که در حوزه های مسائل شهری و محلات (مخصوصا حاشیه ها و بافت فرسوده) دارای ایده می باشند را حمایت نماید و ایده های شما را به محصول و حوزه عملیات برساند.از ایده تا اجرا با سفیری نو


حمایت های سفیری نو


حمایت شماره 1
حمایت شماره 2
حمایت شماره 3

وبلاگ


حوزه های فعالیت


سلامت و بهداشت

مشاهده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

تربیت

مشاهده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

تفریح و نشاط

مشاهده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

تفریحی

مشاهده

اردویار


موفقیت های تاکنون


تیم های سرمایه گذاری شده
63,075
تیم های پذیرش شده
63,075
تیم های حمایت شده
63,075
ایده های بررسی شده
63,075

سوالات متداول


سفیرینو یک شتابدهنده اجتماعی است و به همین دلیل محدودیتی برای حوزه فعالیت خود در حوزه شهری و محلات قائل نیستیم، شما اگر دارای تیم و ایده ای هستید که می خواهید آنرا اجرا کنید ، ما یکی از بهترین گزینه ها هستیم در هر صورت تنها محدودیت فاجینو در جذب استارتاپ‌ها این است که ما بتوانیم برایشان ارزش کافی خلق کنیم و کمکی که لازم دارند را به آنها ارائه کنیم؛ این موضوع در جلسه ارزیابی تیم‌ها و در حضور اعضای تیم بررسی خواهد شد.
با ثبت درخواست پذیرش برروی سایت، درخواست شما را در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی خواهیم کرد؛ اگر به هر دلیلی در سفیرینو نتوانیم به شما کمک کنیم، تماس رد پذیرش را دریافت خواهید کرد. اگر هم امکان همکاری وجود داشته باشد با نماینده تیم شما تماس خواهیم گرفت تا جلسه مصاحبه حضوری را هماهنگ کنیم.
از نگاه سفیرینو حضور تیم استارتاپی در فضای کار اشتراکی طی دوره شتابدهی مساله حایز اهمیت است؛ به همین دلیل تیم‌هایی که بتوانند امکان استقرار خود را فراهم آورند از هر کجای ایران می‌توانند در فرایند شتابدهی وارد شوند.
شتابدهنده سفیرینو برای استارتاپ هایی که تیم کامل و محصول اولیه آماده دارند، شرایط رشد و پیشرفت را فراهم می آورد. فضای کار اشتراکی، مشاوره و منتورینگ، دوره های آموزشی و سرمایه اولیه، از خدماتی است که فاجینو به استارتاپ ها ارائه می کند
در شتابدهنده سفیرینو ، شما علاوه بر استفاده از خدمات فضای کار اشتراکی، شبکه گسترده منتورینگ تخصصی و مشاوره، دوره های آموزشی و خدمات مالی ، امکان ارتباط با فعالان اجتماعی، مجموعه های بزرگ، سرمایه گذاران فرشته و شرکت های سرمایه گذاری را خواهید داشت.

رویشکده


حامیان


درباره ما


آدرس مجموعه سفیری نو:  تهران - تقاطع جمهوری اسلامی فلسطین - کوچه درخشان

+98 930 9050266

safirinoeducation@gmail.comمرکز نوآوری های آموزش اجتماعی سفیرینو

مجموعه ای خودجوش و برخواسته از دغدغه های مردمی سال ۱۳۹۸ تاسیس شد تا گفتمان «نوآوری اجتماعی» و «پیشرفت همه جانبه» را برای مخاطبین خود تبیین کرده و در جهت اصلاح اکوسیستم اجتماعی و منطقه ای ضمن ارزیابی گروه های منتخب، حمایت های مادی و معنوی را از آنها به عمل بیاورد.
مجموعه سفیرینو فرصتی است برای یادگیری، تیم سازی، مسئله شناسی، تدوین سند پیشرفت منطقه و حمایت از گروه های مردمی که توانایی انجام فعالیت های اجتماعی و شبکه سازی در منطقه خود را دارند.